| VladLungu a întrebat:

Exista concursuri online unde pot castiga un Samsung galaxy s2 fara sa cheltui nimic? Nu vreau sa par cersetor dar cine are posibiliattea cumparari unui asemenea telefon, poate sa ma ajute si pe mine?

3 răspunsuri:
| BreeTPU a răspuns:

Este un site www.bubz.ro unde aduni bubz si dupa aia iti cumperi premii, este gratuit, la premii nu exista Galaxy S2 DAR exista Galaxy s4

| VladLungu explică (pentru BreeTPU):

Si este adevarat concursul?

| BreeTPU a răspuns (pentru VladLungu):

Dap, este creat de Bree.ro, poti vedea dovezi de la castigatorii aici http://www.bree.ro/discutii/mesaje-de-la-castigatori.php Doar ca, www.Bubz.ro este de abia lansat si nu sau livrat premii pentru a afisa dovezi de la cei care au primit premiile.