| anonim_4396 a întrebat:

Exista elevi de gimnaziu care ar avea curajul sa loveasca profesorul? 7

7 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Sigur ca exista, sunt mai multe situatii in care acest lucru se intampla, eu ma gandesc la urmatoarele : cand copilu' se crede prea smecher si de acolo se deriva o sitatie de rahat, si cand profu' si'o prea cere, gen sa te jigneasca sau sa te loveasca si el primul thinking mhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu as lovi un profesor doar in situatii extreme, cu care n-as vrea sa am de a face. Totusi, la unele scoli de rang mai jos, astfel de incidente nedorite sunt prezente. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eeeheee, în clasele 7-8 cam toată clasa mea o maltrata pe diriginta, desigur că faceam chestii urâte tuturor dar diriginta era ținta numărul 1.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

7. Da, există. Uneori profesorii își fac singuri rău, de exemplu profesorul meu de desen a căzut de pe scaun.

| TheWalker11 a răspuns:

Da,si la mine in scoala a fost cineva. De obicei e vina elevului dar cateodata si profesorul e genul ala de comunist si na. :V.

| Seijūrō a răspuns:

Sigur ca da.
Sunt nenumarate cazuri in care elevi lovesc profesori.
In aceste scoli elevi nu doar ca lovesc profesori dar se si lovesc uni pe alti.

| spartanul123 a răspuns:

Nu insa sunt profesori ce isi pot permite asta, am avut un caz asemanator cu proful cu cafeaua fierbine pe un elev la udat