| jonydd a întrebat:

Exista hack dmg pe metin2 united? sau pe orice alt metin2 nu privat?

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Nu. crede-ma am incercat eu, si iti pierzi timpul. Singurul hack care mi-a mers a fost unul de pescuit pe ro, dar a treuit sa inlocuisc hackshield-ul cu unul care accepta hackuri, care nu trebuie sa fie actualizat, mult de munca...

| jonydd explică:

Pai metin2 united am gasit eu hackuri da nu de dmg si mt2 united n-are hshield cred

| dwoo a răspuns:

Dai funda? Asta merge pe privat dar l-am testat si pe united acum si merge
http://fisierulmeu.ro/65IKKN73L6NM/metin2-hack-exe.html

| SkyRainb0w a răspuns:

Da exista. am eu hack 3x dmg:d usor de folosit.merge pe toate privatele dar nu stiu de ro...:d...add marcel_mold
P.S : daca il dai si il folositi poate luati ban pentru ca se vede doar dai de 3 ori acelasi dmg....in rest e superbig grin

| mt2lover a răspuns:

Http://www.filehost.ro/......SwamP_exe/ in cearca-l merge doar pe ro, funda?

| mt2lover a răspuns:

Sau de aici mai simplu http://fisierulmeu.ro/......P-exe.html