| YqLmX a întrebat:

Salutare,
Unde pot gasi hack DMG pentru Metin2 United?
Sa nu imi spuneti ca nu exista, tocmai am vazut unul care avea.

5 răspunsuri:
| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.

| Andrei212312 a răspuns:

Uite aici un hack cel mai bun folosit de mine http://www.multiupload.nl/4R60PFJT6M

| razvi200 a răspuns:

Frate, am hack care trece de hackshield si merge 100% dai dunda? http://www.filecrop.com/hack-metin2-united.html

| adisor12 a răspuns:

Frate as spune sa nu te apuci de hack pe metin 2 caci si eu aveam cont mare pe metin2 united si m-a pus nu stiu cine si am folosit hack si m-a prins gm daca vrei sa fi corect respecta jocul si toti te vor respecta pe tine

| Anonim12341 a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch

E chiar pe bune...:)
Dar la 200kk se blocheaza...:D Ma rog,, Sper ca te ajuta