| Sonyasss a întrebat:

Exista in romania vreun liceu de stat ca conditii ff bune, internat si in care poti sa-ti alegi ce ore vrei sa faci in anul respectiv?

4 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Unde te crezi?rolling on the floor) eu una n-am auzit de asa ceva laughing

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Ce bine ar fi sa existe si in Romania asa liceu day dreaming chiar daca sunt foarte multumita de conditiile din liceul meu love struckhee hee
Oricum.incearca la un liceu cu frecventa redusa. Din cate stiu in Romania au internat liceele cu medie de intrare mica...grupuri scolare agricole etc. cel putin asa e la mine la tara big grin

| Enma a răspuns:

Mias dori eu...

| Vasilina a răspuns:

Lasa ca meri u la liceul ala la care merg si eu...tonguelaughing
la ce iti trebuie asa liceu.kre totusi din pacate nu exista in Romaniabig grinlaughing