| iulianus111 a întrebat:

Exista izolare impotriva mirosului? Sa nu iasa mirosul din hambar, casa afara? Daca da cum se numeste?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lipsa animalelor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se numeste izolare olfactiva si poate fi realizata cu materiale care nu permit circulatia aerului. Garniturile de etansare se pot realiza din anumite spume poliuretanice si poliuree. https://www.gtools.ro/......ta-la-foc/ Succes!

| OnuOnulică a răspuns:

Izolează tot hambarul cu cauciuc și ai să vezi că nu o să mai iasă aer.