| cici96 a întrebat:

Exista pastile pentru a le lua dupa ce mancam ca sa arda grasimile sa nu ne mai ingrasam? laughing stiu ca suna cam aiurea dar intreb si eu poate poate happy

3 răspunsuri:
| Romelya314 a răspuns:

Probabil ca exista, dar nu ti le recomand. Mai bine mananci mai putin si mai des... si o grefabig grin Ajuta. Bft

| Marius1985 a răspuns:

Buna. eu am folosit asta http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?pid=115&uid=1419 si a mers, sunt niste pastile; la mine nu au avut efecte secundare, dar eu fac si sport.

| Chocoleataa a răspuns:

Exista niste prafuri dar sun foarte scumpe sh risti sa te imbolnavesti..mai bine mananci sanatos:*