| ely_1303 a întrebat:

Exista prieteni adevarati la nevoie?

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Exista dar sunt foarte greu de gasit(aproape imposibil ), chiar daca ii cunosti de cativa ani prietenii te pot trada oricand, pentru niste lucruri minore, am patit.In concluzie (nu vreau sa ma intind la vorba, caci vreau sa fiu scurt si la obiect) exista multi amici dar putini prieteni, si printr-o vorba spusa aiurea iti poti pierde chiar prieteni adevaratisad. funda?

8 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Exista dar foarte rari in ziua de azi. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Bubuu a răspuns:

Da,si aceia sunt membrii familiei tale. Ei nu te pot trada la greu, nu te pot barfi.Ei sunt aceia ce tin cei mai mult la tine.Asta am invatat in ultima vreme.

| AlexyLuvvU a răspuns:

Da, exista...nu e usor sa gasesti unul, dar nici imposibil happy

| EmonicaLaura a răspuns:

Hey! Da, exista.Iti spun din propria experienta ca exista, dar sunt foarte putini.Majoritatea iti zambesc,iti vorbesc politicos,dar la nevoie iti intorc spatele. Sper ca ti ai gasit un prieten adevarat, care te intelege si iti este alaturi la bine si la rau, cum mi am gasit si eu.happy

| monicutza_5552 a răspuns:

Nu exista

| Macsiim a răspuns:

Tot Timpul :X

| adrian342 a răspuns:

Este o intrebare banala