| PufarinaXD a întrebat:

Exista siteuri pe care poti vedea cine ti-a vizitat profilul de Facebook, stiti, cum e la mess!? :* Funaa!

4 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Exista, dar nu sunt recomandate: http://www.faravirusi.com/......-facebook/

| Supps a răspuns (pentru simf):

Macar ai citit articolul de acolo sa ai si tu idee despre ce vorbesti?

@pastilutepunctroz: Nu este posibil asa ceva, este impotriva politicii Facebook, plus ca Facebook nici nu logheaza vizitele pe profilul tau, deci nici ei nu stiu cine ti-a vizitat profilul.

| simf a răspuns (pentru Supps):

Numai diagonalbig grin

| Supps a răspuns (pentru simf):

Se vede