| Choco a întrebat:

Hey. Nu stiti cumva daca pot vedea undeva pe facebook cine mi-a vizitat profilul? mersi :*

Răspuns Câştigător
| LoLo a răspuns:

Nu,din pacate pe facebook nu poti vedea cine ti-a vizualizat profilul.
O seara placuta!

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu există o astfel de aplicaţie, din păcate.

| JohnnyWalker a răspuns:

Hai ca am descoperit si eu azi cum se poate afla cine ti-a vizualizat profilul.este o aplicatie se cheama "Chi ha visitato"
https://www.facebook.com/......server.php

sa-mi zici daca ti-a mers :D

| JohnnyWalker a răspuns:

Sau cauta "Who visited my profile?", e o aplicatie. Sper sa-ti mearga! Eu n-am incercat nici una din alea 2, dar am auzit de la niste prieteni ca functioneaza.winking

| xMoTaNeL a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea se poate.