| anonim_4396 a întrebat:

Exista un baiat mai mare decat mine cu doi ani, de care mie imi place foarte mult.Ideea e ca nu stiu daca si el ma place sau cum sa il fac sa ma placat intr-un fel.Noi nu suntem decat amici. P. S. el este fratele mai mare al unei foarte bune prietene.

2 răspunsuri:
| arianaregina10 a răspuns:

Incerca se deveniti mai apropiati.

| linkieee a răspuns:

Pai...momentan incearca sa ajungi foarte buna prietena cu el. apoi sa ii dai semne ca il placi.Sa jucati adevar si provocare. Sa il intrebi cat de place sau ceva in genul...winking