| coolgirl16 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce sa fac... Imi place de un baiat care e fratele celei mai bune prietene a mea si nu stiu daca ii place sau nu. El ii zce ei ca nu dar... Funda

Răspuns Câştigător
| bogdang a răspuns:

Intalneste-te cu prietena ta in timp ce e cu fratele ei la o plimbare de ex si discutati pana ajungeti la subiectul asta... e imposibil sa nu afli adevarul din gura lui, chiar si indirect. Si, daca nu e sincer nici cu tine, atunci lasa-l in pace.