| gabibt a întrebat:

Exista vreo aplicatie care sa-mi arate cati mb (internet) mai am pe mobil?
Am luat optiunea cu 250 mb, pe telefonul LG P500 optimus one.

Răspuns Câştigător
| DyASw33TGirl_6081 a răspuns:

Apelezi *123# acolo vei primi mesaju

5 răspunsuri:
| AndreeaDeea98 a răspuns:

Eu sunt pe Orange si am apelat 332 si iti spune cati MB mai ai pe mobil dar sa stii ca poti apela oricand numai ca iti arata cat mai aveai dimineata pe la o anumita ora. Sper ca te-am ajutat!

| gabibt explică:

Imi da mesaj cu minute, nu si cu cati mb mai am...

| gabibt explică:

Nu merge. eu sunt pe Vodafone

| Flobv a răspuns:

Sal gabibt, aceeasi "problema" am si eu poti sa imi spui dk ai aflat ceva.

| Flobv a răspuns:

am gasit 3G Watchdog sper sa te ajute, mie imi este de folos deja