| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo boala care sa te faca sa te comporti extrem de nebun (incat sa fii in stare sa ucizi fara niciun motiv) iar in dimineata urmatoare sa nu iti amintesti nimic? xD Dar sa nu fii complet turbat, sa stii doar ca trebuie sa ucizi, dar inca sa iti folosesti mintea, de exemplu sa stii sa nu iti lasi amprentele pe arma crimei. funda.
intrebare de curiozitate Kappa
as fi pus intrebarea la categoria sanatate dar nu este legata de o problema reala, ma intreb doar daca exista asa ceva.

1 răspuns:
| kanechy a răspuns:

Da, asta inseamna sa fi sociopat!