| freshcoffee a întrebat:

Exista vreo diferenta de sonoritate intre un MP4 Player FREEMAN Holiday si un ipod suffle?(dau 2 funde).P.S.va rog raspundeti urgent, am de facut un cadou.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Genuitoarea a răspuns:

Nu stiu dar eu aleg orice ar fi Ipod Suffle e mult mai bun si mai sexy. pup happy new year iubi :*

| ChishyyAlle a răspuns:

Da, 2.Pe MP4 se pot pune si jocuri si videoclipuri si bineinteles muzica dar Ipod-ul este mai bun si arata mai bine.Si adoua fierenta este ca Ipod-ul are memorie mai mare decat MP4.Deci eu cred ca cel mai bun cadou este Ipod-ul. Se pot funditele?