| sînziana24 a întrebat:

Exista vreo metoda prin care pot face sa'mi intarzie menstruatia? pup

5 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Vitamina K îți întârzie menstruația și este posibil să nu-ți vină deloc luna aceasta.
Dacă vrei să citești mai mult despre ea:
http://healthy.kudika.ro/......denta.html
Mai poți întreba și la farmacie. Sper că te-am ajutat.

| sînziana24 explică:

Si eu tot la mare trebuie sa merg si de asta am interbat.ms mult pentru raspunsuri...

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Ai pile la mama natura? daca nu nu poti...

| alexel a răspuns:

Una din posibilitati ar fi sa ramai insarcinata. Altele mai gasesti tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cunosk o fata care trebuie s mearga la mare, si a folosit aceasta vitamina K ca sa. i intarzie.