| bebelotz a întrebat:

Exista vreo modalitate prin care sa vezi daca o anumita persoana iti viziteaza des profilul de facebook? ma refer o modalitate serioasa, nu vrajeala de aia ieftina gen sa poti sa vezi din setari sau ceva de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| DeliaDelii a răspuns:

Nu exista asa ceva, astea sunt doar minciuni ca sa descarci virusii lor. Nu mai spera la chestii de genu.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista! Toate aplicatiile care promit asta sunt spam, cross-site scripting sau virusi.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Sunt buna la chestia cu FACEBOOK-UL.
Iti spun de pe acum, ca nu poti sa vezi daca cineva ti-a vizitat profilul, poti face asta cu ajutorul unor aplicatii, dar in general sunt pline de virusi.
Am cautat si m-am informat apoi am examinat tot facebook-ul.
Nu poti sa vezi cine te viziteaza!
Este o aplicatie pe facebook, in care iti spune ca 10 persoane ti-au vizitat profilul. apoi iti da pozele lor de profil si numele. Sa nu crezi! Deoarece nu sunt adevarate sunt doar niste minciuni!
Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa.