| Sappho a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa scap de evaluarea medicala la academia de politie? in cazul in care am o problema medicala si chiar nu pot sa fac sport? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Okami23 a răspuns:

Poate scapi cu mita (e la moda in rromanica) daca ai o problema medicala nu te du la academie, iti trebuie conditie fizica aici

| Sappho explică (pentru Okami23):

N am de unde sa dau spaga si nici n as fi dat. (de ce sa fac eu fundul mare la altii?). dar daca eu vreau sa urmez dreptul din cadrul academiei nu vad dc mi ar trebui sportul...

| Okami23 a răspuns (pentru Sappho):

Nu stiam ca vrei dreptul, nu ai pus in intrebare