| LeonardRoller a întrebat:

Exista vreun cod pentru deblocare de blocuri (adica din ala la interfon, de exemplu iterfonul electra )? Daca da dati-mi si mie codul! Ofer funda + multumesc anticipat!
P.S. : Daca stiti mai multe coduri va rog (daca vreti desigur ) sa mi le spuneti pe toate!

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Exista coduri dar numai la interfoanele vechi care nu au cartele...si fiecare interfon are codul sau.La interfoanele noi cu cartela nu exista coduri.

| MenταLµ a răspuns:

Ce vrei ma, sa spargi blocuri. Nu exista coduri.