| LeonardRoller a întrebat:

Exista vreun cod pentru deblocare de blocuri (adica din ala la interfon de exemplu iterfonul electra )? Daca da dati-mi si mie codul! Ofer funda + multumesc anticipat!
P.S. : Daca stiti mai multe coduri va rog (daca vreti desigur ) sa mi le spuneti pe toate!

Răspuns Câştigător
| BarBye a răspuns:

4 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

Din cate stiu exista coduri de genul asta dar se poate ca sa nu fie unul universal ci unul care il definesc ei atunci cand instaleaza panoul... Eu pe al meu l-am aflat de la administrator. Numai eu si cu el il stiu Este format din 5 cifre. L-am folosit de mai multe ori and it really works.

| LeonardRoller explică (pentru BarBye):

Mi-l spui te rooog?

| LeonardRoller explică (pentru BarBye):

Mersi frumoswinking

| BarBye a răspuns (pentru LeonardRoller):

Cu placere, funda? big grin astept raspunsul tau sa-mi zici daca a mers

| BarBye a răspuns (pentru LeonardRoller):