| Cata_Neby_1995 a întrebat:

Exista vreun program sa se auda telefonul mai tare?

4 răspunsuri:
| white_2190 a răspuns:

Nu dar poti duce telefonul la un service de telefoane, poate are prea mult praf la difuzor si de aceea se aude incethappy

| wowmentol a răspuns:

Daca ai Samsung este un cod la care apelezi si ti se aude foarte tarewinking

| Ukraineanu a răspuns:

Program ca sa se auda telefonul mai tare? Eu unul inca nu am auzit, fiecare telefon este creeat de diferite firme, unele se aud mai slabe altele mai tari. Deci logic nu exista.

| diauwe a răspuns:

Nu exista niciun program care sa faca ceva pentru care telefonul nu a fost construit...