| Skypee a întrebat:

Explicati-mi cum face asta Funda+Vot
http://www.youtube.com/watch?v=pVmp1cc2Wxo

Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

Pai, este un secret.
Era sabia din plastic.
Si avea o armura pe spate.

| Skypee explică (pentru PreaTareღ):

straight face Si cum trece prin el sabia daca are o armura pe spate laughing Oricum stiu ca nu e real da totusi cum face? tongue Si daca sabia era de plastic nu s-ar fi rupt? rolling on the floor

6 răspunsuri:
| PreaTareღ a răspuns:

:/ Britanici sunt impliciti, Dar totusi crezi că gasesti raspunsul pană la urma?

| Skypee explică (pentru PreaTareღ):

Nu laughing am intrebat si eu ca nu prea atiam ce sa fac :p, oricum ito dau funda pentru ca te-ai deranjat sa raspumzi :-)

| Skypee explică (pentru PreaTareღ):

Scuze pentru greselile mele, dar scriu greu pe ta leta straight face

| Skypee explică (pentru Skypee):

Tableta* laughing

| PreaTareღ a răspuns:

Thanks :3