| Danielle_Alexandra_1997 a întrebat:

Ey TPU, este de incredere siteul http://www.dualgsm.ro/? Mi-am comandat un iphone fake si vreau sa stiu daca este de incredere. Fundaa! As vrea sa raspunda doar cine a comandat de la ei. -Scuzati categoria dar am nevoie de un raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are termeni si conditii sant de incredere numai ca telefonul fals o sa iti tina doar cateva luni.

| Danielle_Alexandra_1997 explică (pentru mgtow):

Pai are termeni si conditii si am mai avut un fake cumparat din Germania si m-a tinut 3 ani dupa care s-a stricat. Mai astept un raspuns si iti dau funda!

| mgtow a răspuns (pentru Danielle_Alexandra_1997):

Eu stiu ca orice produs imitat fals nu tine mult dar a fost norocul tau sa iti tina 3 ani.

| andypandy_2709 a răspuns:

Daca ai zis ca indeplineste conditiile atunci e buun, dar eu nu l-am mai intalnit pana acum si nu cred ca este asa sigur sa iti cumperi de pe el in primul rand nu o sa te tina cine stie si in al doilea rand mai intreaba si pe altcineva nu te arunca asa mai ales ca preturile sunt ff ieftine. daca vezi ca nimeni nu are habar de el eu iti zic sa nu iti iei nimic, si nu zic sa nu intrrebi pe TPU dar astia de pe aici tot zic da da e buun, si ei habar nu au despre ce vb, dar na u stii mai bine