| AlEKiD a întrebat:

este de incredere siteul http://www.dualgsm.ro/? Mi-am comandat un iphone fake si vreau sa stiu daca este de incredere. Fundaa!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Vei vedea can vei primi, dar eu cred ca nu vor fi probleme, deoarece primeau reclamatii si inchideau site-ul sau mai stiu eu, aveau probleme cu politia sau ma istiu eu, daca erau tepari.Succes!

| DianaRoxana a răspuns:

Cand iti vine Iphonul, imi poti spune si mie daca este totul ok? ...as vrea sa comand si eu in zilele urmatoare in iphone de pe acel site.Mersi happy