| DeathTheKid a întrebat:

Fac pariu ca sunt o multime pe site care asculta manele, insa la intrebari de genul "manele sau...(orice alt gen de muzica)"niciunul nu recunoaste ca asculta manele. Ce pnm va ascundeti aici? Pe strada stiti sa mergeti cu manelele date la maxim pe telefon si sa comentati de tot ce va iese in calestraight face.

3 răspunsuri:
| QuizMaster a răspuns:

Exista un fel de discriminare in Romania si la scoala si pe siteuri.Toti cei care recunosc ca asculta manele primesc injuraturi si mesaje gen,, cocalarule" sau,, tigat borat", de aceea e mai bine pentru ei sa minta ca asculta alt gen de muzica si sa nu fie injurati/discriminati decat sa recunoasca ca asculta manele si sa fie injurati/discriminati.

o funda te rog frumos?

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu sunt multi, sunt foarte multi pe site care asculta manele dar nu recunosc ca sa nu le sara nimeni in cap.Pe internet pot fii cine vor ei,pot fi rockeri,rapperi... sunt cat China! Nu trebuie sa ne spuna ei care asculta si care nu,manele fiindca se vede dupa felul in care vorbesc, scriu, gandesc.
Bye!

| DeathTheKid explică:

Ei discrimitati? eu daca le zic astora de la scoala ca ascult rock ma fac satanista, eu nu mai sunt discriminata?