| Drxx_Alexandru_1999 a întrebat:

Sunt la început de drum și vreau sa mă apuc de sport (mai pe înțeles să fac mușchi ) și vreau sa știu ce sa iau la început... creatina, proteine, BCAA sau ce este la început necesar) Cine îmi poate face și mie o lista? Va mulțumesc dau funda!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cate mese ai pe zi? Cate fripturi mananci pe zi?

Nu de alta, dar sa nu dai banii degeaba pe suplimente.

| sanboss a răspuns:

Uite aici frace : http://www.fittshop.ro/produs/1199/PRO-GAINER-3000g.html

dar cum zicea si cosmin fara haleala calumea, slabe sanse. ia si niste vitamine si mananca pana pocnesti

| Drxx_Alexandru_1999 explică:

Sunt slab și oricât ași manca nu mă îngraș! Și dacă este nevoie nu mănânc niciuna dacă îmi poți zice ce sa iau... Am undeva la 50 de kg, 1, 69, 16 ani