| Mwha a întrebat:

Fan curier a muncit azi? Pentru ca trebuia sa primesc un colet de la ei si am citit pe facebook ca au muncit big grin FUNDA!

4 răspunsuri:
| Mwha explică (pentru greyhound):

Si de ce n-am primit inca coletul, incep sa ma ingrijorez. Pe eMAG scria ca ajunge in 24 de ore... si erau niste carti care imi trebuie pentru scoala si chiar nu le-am gasit nicaieri.

| greyhound a răspuns (pentru Mwha):

Se mai intampla sa intarzie o expeditie. Baga si tu numarul de awb pe site la fan courier si vezi pe unde iti e coletul, macar sa stii daca e la curier sau nici macar n-a plecat de la eMAG

| Mwha explică (pentru greyhound):

A plecat de la Emag, ei au finalizat comanda