| MissDelevingne a întrebat:

Fani obsedati de Justin Bieber! Am nevoie de ajutorul vostru acum, ca sa aflu ceva.Folositi-va obsesia voastra fata de el. E adevarat?

Eu nu-s fana dar vreau sa stiu.
Nu inteleg ce e aici.
http://www.youtube.com/watch?v=u3A7v4jTz3Q

3 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Wtf?straight face nu e adevarat. Facatura!

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Buna,nu sunt obsedata de justin bieber, dar videoclipul asta e doar un fake, daca te uiti mai atent jos in partea dreapta al videoclipului vei vedea ca nu scrie CNN. Deci nu e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt o fana obsedata de jb, dar crede-ma, nu e adevarat
nu avea cum sa vie batranu ala de 51 de ani
sau cand erau poze cu el la mare sau nu stiu unde, doar nu poate unu de 51 de ani sa aiba un corp ca a lui
deci ii o mare minciuna
ala era un batran cu nevoie de atentie
sper ca te-am ajutat:*
aaa si iti place jennifer lopez?happy
si miehappy