| MissDelevingne a întrebat:

Am nevoie de un rezumat al videoului tradus. Dau funda.Va rog.
Stiu si eu engleza dar mai am s-o studiez.:)

Nu-s fana lui Justin Bieber. :)
http://www.youtube.com/watch?v=u3A7v4jTz3Q

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact, ca eu l-am vazut si inteles tot?
Potrivit acelui "clip" este un pedofil care se deghiza ca fiind un baietel virgin de 16 ani, umbland din stat in stat, in peste 50 de state, si abuzand copiii. Acelui pusti i-a cerut sa se pi.se pe el (pe justin, da fara majuscula).
Psihologul criminolog ii face o descriere incercand sa previna populatia cu privire la alte cazuri similare care puteau fi reale.
Acea secventa unde nu se prea vede este o inregistrare reala (?), -nu ma pune sa ma uit iar ca turbez-, de la el de-acasa, el de fapt avand 51 ani.

| MissDelevingne explică (pentru anonim_4396):

Doamne m-am uitat pe la intrebari si am vazut ca pe atunci nu stiam engleza la perfectie dar de atunci a trecut timp si acum am descurc laughing

3 răspunsuri:
| Vocaloid a răspuns:

Pot sa iti zic eu ca nu e adevarata

| MissDelevingne explică (pentru Vocaloid):

Pfff,normal ca nu-i adevarata. Cu trecerea timpului mi-am dat si eu seama pentru ca masca aia era falsa rau si acum inteleg tot videoclipul si stiu ce-au spus...ala se dadea drept Bieber laughing LOOOL