| cristinaanamaria a întrebat:

In seara asta baiatu care il iubesc nu este pe net, cade cerul pe mine cand ma gandesc ca ar putea fi cu alta in oras, ce sa fac sa scap de starea de gelozie si de furie, ma doare enorm, cum sa ma calmez?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dar el stie ca tu-l iubesti, sau este doar o pasiune de-a ta!?! Ca altfel l-ai putea suna si ai afla ce face!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca nu e pe mess asta nu inseamna ca e cu alta
poate are netul picat sau poate e plecat...sau poate are treaba si nu a putut intra. ca sa te calmezi mai bine, suna-l.

| Monica a răspuns:

Dacă nu este pe mess nu înseamnă neapărat că este cu alta.
Nu totul se rezumă la lucrul ăsta. Gândeşte-te că a făcut pană, sau pur şi simplu s-a întâmplat ceva grav şi nu a putut intra din cauza asta. Ca să te linişteşti, sună-l.

| Paula007 a răspuns:

Sedocalm. poate ca are o problema cu netul, nu are lumina, sau pc i-a luat o razna. calmeaza-te ca o sa mori repede si inutil!

| Pedala a răspuns:

NU e pe net? ioooooi. Culca-te, evalueaza situatia, maine intra aici si intreba daca ar fi bine sa te sinucizi.

| virusake a răspuns:

Nu as fi stat cu una ca tine nici sa ma bati...

Pana la urma, are vreun contract cu tine? E liber sa faca ce vrea...

| andrei a răspuns:

Iti zic eu ca nu ai sa fi cu el niciodata pentru ca esti prea geloasa si orice baiat uraste asta:p
deci NU AI SA FI CU EL!laughing)

happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristinaanamaria explică:

Deci: am fost impreuna si el m-a parasit, imi vine f greu, stie ca il iubesc dar nu ii pasa, de fel nu sunt sufocanta, dar acum sufar foarte mult

| DarkMirror a răspuns:

Du-te la el acasa si vorbiti, iesiti in oras, sau poti lua sfaturi de la un hacker si ii intri in calculator sa vezi daca are poze cu alta, sau ii accesezi webcamu sa vezi ce face, ori iei un calmant si iti omori timpu cu un rebus, puzzle, integrame, crosswords, orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culcate linistita.aia de e cu el e mai isteata.nu sta la calculator. duce gunoiul, merge la paine, sau la piata.asa s-au cunoscut.bravo ei.