| tonydeke21 a întrebat:

Fata pentru varul meu:
As cauta si eu o fata care sa stea de revelion cu varul meuhappy. Suntem multi si el a ramas singur.Are 14 ani e inalt, bine facut, dragut.Petrecerea este in cartierul Basarab din Bucuresti.Astept raspuns, rog seriozitate.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Uau ce var bun. Chiar nu crezi ca-si poate gasi singur pe cineva sau nu aveti vreo sora mai mica pe care sa o luati cu voi de revelion sau vreo vecina?

6 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Ii faci reclama sau ce? Sincer acum si tu. daca arata atat de bine, cum a reusit performanta de a nu-si gasi o partenera?

by daiiwinking

| daii a răspuns:

Nu am stiut aceste detalii."ca a ramas fara prietena." happy in fine. sper ca ati gasit o solutiehappy

by daiiwinking

| tonydeke21 explică:

A si uitasem ceva "daii". Nu ii fac reclama, am dat doar aceste detalii pentru ca unele erau interesate si de aceste lucruri.

| tonydeke21 explică:

A fost cu una care l-a lasat ieri pe motiv ca vroia sa intretina relatii sexuale cu altul de revelion... Da stiu suna cam aiurea dar vroiam sa-i gasesc pe cineva ca sa aiba cu cine sa vorbeasca.Numai e ce a fost, s-au schimbat asa mult generatiile, daca la 14 ani se **** ce sa mai zic.Merci pentru reply.

| tonydeke21 explică:

Pai nu.Ca acum s-a trezit si el in ultimul moment.Am cautat pe aici prin cartier, pe la prieteni de mi-au sarit ochii dar nimic.Merci pentru raspunshappy

| tonydeke21 explică:

Hai sa zicem ca am rezolvat cumva.Va multumesc oricum tuturorhappy