| SeNyS a întrebat:

Am 17 ani, aprox 50 kg si 1.62,insa problema mea este ca am sanii ftt mici, port sutien, insa nu imi place sa imi iau sutienul mai mare decat sanii ca se vede urat. Ce solutii in afarade silicoane imi oferiti, care stiti ca au dat roade.Va rog frumos masura la sutien potrivita pentru mine cred ca este cea maimica, corpul nu se vede bine proportionat fara sani mai mari. Fetelor care ati incercat ceva si a dat roade v-as multumi din suflet daca mi-ati spune si mie! Multumesc frumos :*!

Răspuns Câştigător
| kennyisdead a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, doar sa astepti poate mai cresc. Si eu am tot 17 ani si sunt in acceasi situatie. Dar daca te simti bine in corpul tau vei vedea ca ceilalti considera asta al naibii de sexy si nu mai ai nevoie de silicoane sau sutien cu push up happy

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Incearca sa iti faci masaj sau mai este tinctura de marar pentru sanii.Intrebi si tu pe la plafar
Insa scumpa nu esti ultima crede-ma sunt sigura ca ai mai multe calitati :*

| Antonimu a răspuns:

Hartie igienica, sutien cu bureti, sosete indesate in sutien, baloane cu apa... pnm laughing

Stai linistita, daca ai fundu bombat, numai conteaza sanii, in caz contrar... sunt rezervat.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Poi nu stiu ce sa-ti spun, eu n`am probleme dintr`astea, insa sa stii ca nu conteaza doar marimea sanilor poti fi ft atragatoare si fara ei, daca stii sa te pui in evidenta...mai asteapta si poate iti crescwinking

| Dadana a răspuns:

Nu e cazul sa disperi, sunt o multime de fete in situatia ta, iar vestea buna e ca se poate face ceva. Sunt chestii ce tin de alimentatie si exercitii fizice care te pot ajuta sa iti maresti sanii. Iata aici mai multe detalii : http://www.secretul-fetelor.ro/secretul-unor-sani-mai-mari/