| Mirandapopa a întrebat:

Ma numesc Miranda si am 16 ani si am o problema pe care majoritatea fetelor o au am sanii fff mici pentru varsta mea si nu sunt slaba sunt potrivita nici macar sutin nu port deoarece se vede urat si nu vreau sa port sutien la nimic ma simt prost cand le vad pe celelalte cu sanii mari si eu cu nimic..va rog frumos ajutati-macrying si nu vreau raspunsuri de genu "mai asteapta ca iti vor creste" totusi sunt la liceu si ma simt prost deoarece toti rad de mine, vreau raspunsuri pe care sa le pot folosi la cevava multumesc! Dau funda!:*

4 răspunsuri:
| theionika a răspuns:

Ai outea merge sa te consulte un doctor si el iti va da niste vitamine si iti vor creste. funda?

| theionika a răspuns:

Ai putea

| theionika a răspuns:

Scuze pentru greseala de scris

| theionika a răspuns:

Funda?