| Mooonsure a întrebat:

Fetele ..cum v-ati facut un abdomen plat, si in cat timp?!
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Snufkin a răspuns:

Da pe youtube: abs in 8 minutes
s-a format in o luna si e cel mai bunwinking

| Mooonsure explică (pentru Snufkin):

Daa,la alea ma uitam si eu. e bine ca intr-o luna se formeaza un abdomen acceptabil happy... mersi mult!happy

7 răspunsuri:
| Snufkin a răspuns:

Mersi pentru fundita :*

| MhElenag a răspuns:

Printeso, incearca sa tii o dieta echilibrata si practica sport ( abdomene, bicicleta, role sau alergi ) sau poti cauta pe internet exercitii, nu foarte grele dar cu efect si le poti face acasa. iar cu ajutorul dietei si sportului in maxim 1 luna sau 2 vei avea un abdomen de invidiat! te puup si mult succes :*

| ionicutza1234 a răspuns:

Pt. un abdomen plat si de apreciat este nevoie de multa munca si timp. Nu se face peste noapte. Cauta pe net solutii, dar solutii naturiste, nu toate măgăriile de la televizor si mai stiu eu cate. Incearca sa faci exerciti si sa eviti grasimile. happy

| Mooonsure explică (pentru ionicutza1234):

Mersi mult! Trebuie sa ma apuc neaparat..si de alergat si de taiat din alimentatia mea! Anyway, iti multumesc!