| Anablondyi a întrebat:

CUm sa scap de grasimea de pe abdomen? si cam in cat timp o sa-mi dispra de tot ca sa am un abdomen plat? pe langa asta ce ar trebui sa mananc pentru un abdomen plat?:* dau funda :*

1 răspuns:
| sebiyi a răspuns:

1. trebuie sa manaci de toate dar sa nu exacerezi (sa manaci echilibrat) 2. incearca sa faci dimineata si seara abdomene cu genunghi la piept (macar 20) 3. nu sari peste mese (trebuie sa ai cel putin 3 pe zi) 4. culcate cel tarziu la 11 (desi e greu...) cam atat. intr-o luna vei avea un abdomen mai dragut. happy