| zambetcald a întrebat:

Fetele, v-ar deranja daca ati avea un prieten sau sot cu ceva mai mic de inaltime ca voi?

6 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Pe mine da. cred ca am o problema cu asta laughing

| CryssCrySta a răspuns:

Doar daca este cu mult ma mic de inaltime si depinde cat de inalta esti.

| AnnyXoxo a răspuns:

Nu. oh go on daca va iubiti lucrurile aste nu conteaza deloc. :d

| HolyPotato a răspuns:

Sincer,nu! Daca ne intelegem bine, ce conteaza?winkingE drept ca oamenii se pot holba, dar nu e bine sa-ti construiesti viata dupa gura lumii.straight faceTraim intr-o societate care pune prea mult pret pe aspect...

| Innocence a răspuns:

Eu ma aflu intr-o situatie similara laughing Chiar la asta stateam si ma gandeam, ar fi o problema? Nu stiu, atata timp cat diferenta de inaltime nu este considerabila ( gen eu: 1, 80m, el:1, 60). Ar trebui sa nu fie atat de important acest criteriu atata timp cat caracterul este de nota 10, stie sa se comporte cu tine si va intelegeti bine. Oamenii intotdeauna vor fi cu prejudecati, daca si asta ar fi o problema. Dar "gura lumii n-o astupa nici pamantul".winking

| 9Happycitha9 a răspuns:

Nu!

Niciodată nu contează chestiile mărunte,precum înalţimea,vârsta,starea financiară,etc,atât timp cât e dragoste la mijloc!

Când nu iubeşti persoana respectivă,înseamnă, că într’un fel chestiile acestea "mărunte", contează!

Fundăăă?