| Raymiiiii a întrebat:

Fetele vreau sa vad ce parere aveti despre caracterul meu.
1.Colegii imi spun ca e un defect, nu imi place sa ma dau batut, cand e ceva ce pot pierde pus in joc mereu am ceva de obiectat, pana nu il recastig/obtin.
2.Respectul fata de cei mai in varsta, vorbitul frumos si fara injurii si eleganta, ma imbrac asortat, fara haine decolorate si urasc sa ma duc la scoala cu o bluza patata sau pantaloni murdari.
3.Sunt amuzant, imi place mereu sa fac lumea sa rada, am glumele propii care au mereu ca rezultat amuzamentul!
4.Am o imaginatie bogata, imi vin multe lucruri in minte si gandesc profuund!
5.Gandesc inainte de a actiona.
6.Sunt sociabil, imi place sa imi fac prieteni.
7.Sunt o persoana hotarata, stiu deja ce facultate fac, iar la capitolul invatat nu am avut niciodata media generala mai mica de 9.86

Ce parere aveti? Ma refer doar la fete, sunt o persoana care daca ar fi sa ma intalniti ati avea o relatie cu mine? Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| dasda a răspuns:

Pai...nu cred ca ai vr.un defectthinking Dar, daca ai avea vr.o relatie cu o fata, ar trebui sa ii arcozii mai mult timp ei.Si nu conteaza ce zic altiioh go on. Daca tu te simti ok, e binewinking. Bafta:X.

4 răspunsuri:
| Ciufuliciii a răspuns:

Ai o atitudine pe care orice fata si-ar dori-o langa ea!big hug
Esti "barbatul ideal"!happy
Serios!happy
Cati ani ziceai ca ai?
P.S.:Nici eu n-am avut medie mai mica de 9.86hee hee

| loolaa13 a răspuns:

Sincer...cred ca viata ta se bazeaza foarte mult pe scoala. daca nu ii asiguri unei fete un timp in care sa stai si cu ea...nu cred ca ti-ar merge o relatie.winking

| Raymiiiii explică:

Am 14 ani.

| Raymiiiii explică:

Si inca ceva, va intereseaza foarte mult fizicul? Eu am cu 10 kg peste greutatea normala datorita metabolismului. am mers la sala, dar orice as face revine. cat de mult conteaza? Sper ca stiti cum arata cineva la 14 ani cu 10 kg in plus si nu ma luati drept unu care nu se misca laughing am facut sport de la 6 ani : 3 ani fotbal la echipa orasului mijlocas titular (promovat le echipa mai mare), 1 an tenis de camp, 2 ani tenis de masa, 3 luni judo, 1 an handball si basket 6 luni.