| Daysukki a întrebat:

Fetele vreau si eu un sfat despre machiaj -am ochii verzi-caprui- dau fundita, doar sa nu fie prea strident

Răspuns Câştigător
| EuDelia a răspuns:

Si eu am ochii ceva de genuhappy
iti spun eu o combinatie de culori pe care o folosesc si (zic eu) imi sta bine

in coltul ochiului pui alb, restul ochiului il facic cu roz, dar nu roz strident (un roz foarte palid spre alb), iar la sfarsit, la coada ochiului pui mov(poate fi mai strident pentru ca nu conteaza deoarece restul culorilor nu sunt puternice)

sau... te poti da cu dermatograf sau cu tus negru sau albastru inchishappy

sper ca ti-am fost de ajutor:*
fundita?:*

byyeeeewave

1 răspuns:
| EuDelia a răspuns:

Daysukki mersi pentru apreciere:*