| Mmmmmmmmyyyyymmmmiiiiiii a întrebat:

Feteloor! Am nevoie de ajutorul vostru! Am culoarea la par saten si vreau sa ma fac roscata, dar nu rosu dinacela aprins. Vreau sa ma dau peste culoarea mea naturala cu nuantator sau cu ce sa ma dau dar sa nu fie culoarea rosie rosie. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Vorbeste cu mama ta, sau cu prietene, verisoare, vecine care au incercat nuantator. Ele stiu cat de deschis sau inchis ti-e parul. Daca e mai inchis iti sugerez un nuntator de rosu aprins iar daca e mai deschis un rosu visiniu.

| 愛日本 a răspuns:

Am folosit si eu de 2 ori, prima data un sampon cu visiniu roscat nu se vedea deloc (eu am parul mai inchis, cam ca in poza de profil) asa ca mi-am luat a 2-a oara un nuantator rosu aprins si se vedea foarte bine si inca mai am putin rosu prin par, de vreo 2 saptamani depinde si cat de des te speli.

| Xenia16 a răspuns:

Daca vrei permanent folosesti vopsea normala de la color, daca vrei temporar poti folosi nuantator