| Mdiidn a întrebat:

Fetelor, AJUTOR! Am nevoie de ajutor pentru ca la mine in oras in clasa a 8 se face scoala de dans ( invatam dansuri de societate ) si eu nu stau drept si se vede urat in spate si nu stiu cum sa imi fac parul sunt foarte grasuta si am parul ondulat natural si este putin mai lung de umeri. As dori mai multe coafuri pentru fata rotunda si toate cele mentionate mai sus. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| andizozo a răspuns:

Buna madalina, dupa parerea mea ar trebui sa -ti faci un coc sau sa ti indrepti parul cu placa si pentru ca sa ai un spate drept incearca niste exercitii gen intintedete cat mai mult dimineata si cand mananci sau iti faci temele happy stai pe un scaun care sa ti tina spatele drept!happy>big grin

| Mdiidn explică (pentru andizozo):

Pentru spate am corset special de la ortoped dar as dori o coafura sa fiu sigura si am parul tuns in scari de aceea mi s-a ondulat.