| Bonca_Liana_2000 a întrebat:

Fetelor,am nevoie de ajutorul vostru! M-am uitat recent prin dulapul meu, si nu am multe haine faine si de firma. as vrea sa am haine foarte faine si cat se poate de ieftine. La ce magazine a apelez? Voi de unde va luati haine?

Răspuns Câştigător
| oanaro a răspuns:

Pe blogul acesta vei gasi haine de firma (Zara, Fishbone, Beshka, Pull&Bear, Diesel, Miss Sixty, Lee Cooper, Esprit, Stradivarius, Only, Motivi...etc) la preturi foarte mici:
http://www.shopping-with-style.blogspot.ro/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mall te pup.

| Bonca_Liana_2000 explică (pentru anonim_4396):

Ce magazine de la mall? Asta era intrebarea! Ce magazine din mall mi-ati recomanda?

| Bonca_Liana_2000 explică:

OMG! Se pare ca nimeni nu vrea funda
.