| loveshopping a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun magazin de firma cu haine faine si destul de ieftine?

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

New Yorker.

6 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Haine de firma ieftine? este imposibil. eu cumpar haine acceptabile ca si pret din : Mango, Zara, C&A, H&M si cam atat cred, deja firmele cunoscute international nu au haine ieftine.

| @@ a răspuns:

Sh

Răspuns utilizator avertizat
| iuliamar a răspuns:

Eu cumpar on-line hainele, ca au preturi mai bune si pot compara preturile si ofertele, ultima data am luat de aici http://topbrandstate.ro/3-pentru-femei