| Majj a întrebat:

Fetelor, am o mare nelamurire...
De ce tipii tupeisti, nesimtiti, marlani si obsedati de sex si parfumati cu miros de transpiratie sunt mai carismatici si mai indragiti de fete decat tipii sensibili si sinceri? Din cate stiu eu, fetele cauta bun simt si sentimente sincere. De ce vad exact lucrul opus, in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Nu generaliza...fiecare fata are tipul ei... dar sa fim seriosi la varsta si experienta lor nu poti sa ai pretentii!

12 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Nu stiu de ce vezi tu opusul, eu nu as putea fi cu o persoana asa cum ai descris-o tu aici! Cum zice kratos, nu generaliza, nu suntme toti la fel!

| Paris a răspuns:

Aoleu? Iti plac tipii care miros? Iaccccc. Glumesc. Ne plac baietii rai pentru ca suntem proaste. Vorbesc in general, nu ma refer la mine, sau la tine sau etc. Dar parca un tip care nu te baga in seama iti atrage mai mult atentia decat un catelus. Cu toate ca ne dorim si un catelus, nu?

| MissD a răspuns:

Pentru ca sunt o multime de pitzipoance si asta e genul lor.

| IQOnly a răspuns:

Cred ca le place mai mult deoarece majoritatea fetelor asteapta putere si forta de la barbati!

| dya_4589 a răspuns:

Mie una nu-mi plac, sincer! Poate altora da, pentru ca se baga in seama.

| AlinPlaya a răspuns:

Da! Hai sa ne revoltam. E chiar sinistru in fiecare zi sa mergi pe strada, sa vezi o fata frumoasa si langa ea un "personaj" care arata ca un canalist, cu freza de pokemon si care se ia de oricine pe strada. Mi se pare absurd.
Ave Paulica! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa avem un mix, va rog? Gen obsedat de sex, sensibil si sincer? Si daca e posibil in aceasta ordine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai sti ce distanta pastrez fata de aia "obsedati de sex, marlani, nesmititi si CU MIROS DE TRANSPIRATIE" straight face yeach`! Cocalarii`!oh go on Eu ii prefer pe cei sensibili day dreaming. Pai poate in comunitatea ta, fetele prefera genu` asta de baieti...scarbosi ce`i dreptbig grin. Sau poate aia stiu sa se faca placutithinking, desi... put!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ai dreptate 100% aceeasi intrebare mi-a pun si eu pentru ca nu le inteleg pe fetesad

| nightgabriela a răspuns:

Nu ti se pare ca lucrurile urat, rele din jurul nostru le vedem mult mai repede decat pe cele frumoase?happy

Răspuns utilizator avertizat
| laurentiu44 a răspuns:

Nu stiu cum sati zic is baiat laughing am observat si eu toate copilele proaste mari mici toate cu baieti stupizi de ce? is proaste ***...foarte inteligente si cauta pe cineva cu care sa se linga toata ziua si sa fie mandre ca au pe cineva langa ea ciudata`i viata frate da cam asa sta treaba laughing si eu ma infrund cu aceeasi problema laughing)) da daca vedeti o fata in situatia asta sa fie cu un baiat "cocalar" datii pace la fata aia pentru ca inseamna ca nu gandeste, si e o mare idioata, m-am convins cu doua fete pana acum bune rau fetele si mi se pareau de treaba dar mi-am dat seama ca nu e asa si iti poti da seama cum gandesc dupa parteneru lor de sextongue asta-i viata multe proaste generatii de luzeri sunt pe cale sa apara laughing)