| stefan1995 a întrebat:

Buna happy de ce baietii in general vor doar sex de la fete si sa fie cat mai bune? raised eyebrows si eu sunt baiat dar ma atrag fetele cu totul nu doar corpul, si caracterul fetelor... mi se par fatalai si obsedati sexual... angry

Răspuns Câştigător
| Cristina_4052 a răspuns:

Este de apreciat ca tu esti diferit, si nu esti superficial, dar cei despre care tu vorbesti ori sunt influentati de anturajul din care fac parte ori poate nu au destula minte si rafinament sa isi deie seama ca nu conteaza numai sexul si formele apetisante

13 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Mda. tu zici as dar inauntrul tau cred ca mai intai te atrage fizicul unei fetetongue
si daca ti-ar zice una sa faceti sex nu cred ca ai refuzao.laughing

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu mi-am spus doar parerealaughing)oh go on

si stiu ca asa ehappy
hormonii tai sunt de vina ai doar 16 ani.
putin ma int ca mi-ai dat stupidtongue

| MajorAsshole a răspuns:

Stefan, si eu sunt baiat si sunt la fel ca tine. pretuiesc o fata pentru multe alte chestii - gingasia ei, etc. PARTEA PROASTA e ca daca prietenii tai stiu ca esti asa, o sa se poarte naspa cu tine. ma rog, prietenii adevarati nu, dar in rest. sunt sigur ca si pe aici o sa primesti cateva raspunsuri la misto - nu te supara, tine minte: fetele ne apreciaza mai mult pe noi decat pe "ceilalti"winking

| MajorAsshole a răspuns:

@Ruxandra Fato, ma refer la fetele care au creier intre urechi, nu vid. Nu ma refer la fetele care se cad pe spate si se uda de numa' numa' ca un "tip rau" le-a dat o tura cu motocicleta. Si nu ma refer nici la momentul cand un tip si o tipa fax sex - atunci, da, sunt sigur ca sunt multe fete carora le place rough.

| bia0000 a răspuns:

Nu sunt obsedati dar asta simt asta fac e vb bine ca te uiti si la altceva la o fata

| nuamPleaca a răspuns:

Daca ai 12 ani e ok... daca ai 15-16 esti gay in devenire happy

tu nu ai da la copca? :/ ai ramane pe l4ba toata viata big grin?

| enverhoxha a răspuns:

Care caracter?

Răspuns utilizator avertizat
| stefan1995 explică:

Chiorulee mergi si te impusca...

| EndouMamoru a răspuns:

Salut.Bine zisss si eu sunt baiat si am prietena.E frumoasa dar nu asta conteaza.Conteaza si caracterul ei.Pt sfaturi add la mess:boanca. Vlad

| Ruxandra_5155 a răspuns:

Baietii la varsta adolescentei pana sa zic 18 19 ani se gandesc doar la sex. Asta e ceea ce vor de la fata cu care e impreuna. De ce? Pentru ca prietenii lor se lauda de ce a mai facut cu x y si in majoritatea cazurilor sunt doar fantezii, nimic real. De obicei baietii virgini fac asa happy. Cand se mai "coc" la minte isi schimba conceptiile si princpiile de viata si apreciaza alte calitati la o femeie.

| Ruxandra_5155 a răspuns:

@MajorAsshole ai fi surpins sa aflii ca noi exact pe aia rai ii preferam. Avem atractie spre cei care ne fac rau.

| sonia_9356 a răspuns:

Credeam ca esti fata laughing pai ca asa sunteti voi baietii va ganditi doar la prostii. Bine unii ca am si eu prieteni care sunt obsedati si mai putin obsedati happy asta e lumea rolling on the floor daca u esti altfel e cool happy