| catalina_2916 a întrebat:

Fetelor, am o rochita neagra superba si vreau sa ma imbrac cu ea la discoteca... dar nu vreau s-o iau pe piciorul gol si m-am gandit s-o iau cu un dres negru subtire. dar am auzit ca nu se mai porta sub nicio forma dresul pe sub rochita. voi ce parere aveti? as parea demodata?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dimpotriva, nu se poarta niciodata rochie fara dres, cu exceptia rochhilor de plaja, de in. Oricum, o tinuta cat de cat eleganta are nevoie de dres. Dar atentie! dresul negru se poarta numai la inmormantare sau in timpul doliului. Purtat in alte situatii e un semn de prost gust, de tzopism.

| Silvia a răspuns:

Important e cum iti sta tie bine.winking

| Kidu a răspuns:

Hmmm, eu zic sa o iei fara dresuri...si combini cu niste pantofi colorati sa dea o pata de culoaresmug
cat despre frig, gastesti tu o masina cu.care sa ajungi la discosmug
pa, pa:*

| simoSTAR a răspuns:

Eu zic sa iti iei o pereche de dresuri licra culoarea piciorului...licra face piciorul mai frumos si clar nu merge sa iei o rochita de seara pe piciorul gol

| ćůρĸåćåĸę a răspuns:

NuhappyDar te sfatuiesc, ca sa nu iti fie frig sa nu iti iei un dres negru, sa iti iei un dres de culoarea pieliihappy

| MiSskAt-xx a răspuns:

De ce nu ar merge? thinking Daca stii cum sa combini culorile, zic eu...ar sta bine!batting eyelashes

BafTa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce se poarta pe sub rochita? colant? este frig nu poti merge fara ciorapi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoarea piciorului, un ciorap elegant fin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unul culoarea piciorului, cu lycralove struck. Nu negru`...:-s.
Distractie placuta`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zau asa, nu trebuie sa tii cont de tendinte. plus ca alllinna are dreptate, ia-ti dres neaparat! daca vrei ceva special, si rochita nu are strasuri sau alte bling bling-uri, ia-ti un dres negru cu fire subtiri sclipicioase, da un look mai glamour pentru discoteca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice iti sta bine se poarta! insa daca mergi intr'un club poti fi mai indrazneata si poti lua un dress metalic sau consulta niste reviste de moda care te pot ajuta! Fii creativa, iesi din tipare insa in sensul cel bun, nu cumva sa devii un curcubeu! Succes!