| Morphix a întrebat:

Fetelor ce apreciati la un baiat in special? Stiu ca s-a mai pus intrebarea dar vreau s'o mai pun si eu o data.Mc

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1. Abordarea(exclus replici de gainari/cocalarii/manelisti)O replica dintr-un film ar fi perfecta
2.Etica(gesturi & comportamentul)
3. O privire la aspectul fizic insa mai generala
4.Umorul(de preferabil nici mai mult nici mai putin decat media)
5.Coerenta in vorbire desi treaba asta ar intra la 1

| dulc3'maria a răspuns:

Cu siguranta sa fie un baiat vesel, cu un real simt al umorului care sa stie sa aprecieze persoana de langa el...

| monyk a răspuns:

Buna, pun foarte mare pret pe modul sau de a gandi, conteaza sufletul dar si fizicul sa recunoastem ca si fizicul are ceva importanta, dar cel mai important pentru mine ar fi sa fiu cu un baiat care sa ma iubeasca, sa ma inteleaga, sa ma accepte asa cum sunt, sa nu isi bata joc de sentimentele mele, sa fie sincer...

| CristineDelaruss a răspuns:

Sa fie romantic, inteligent, sa nu se dea smecher, sa nu fie tocilar. Apreciez daca din cand in cand se mai gandeste si la mine nu numa la el!

| Emeraude a răspuns:

Imi plac urangutanii, cocalarii, burtosii, musaciosii, barosanii, hauritii, smecherii, ăia de la colţu' strazii care scuipa seminte, fluiera dupa orice specie de gen feminin-fie ea minora, fie ea baba; intr-un cuvant...barbatul fatal, sinonim cu Mr. Perfect. Huh?
Omg, pai cred ca oricarei fete ii plac baietii sinceri, fara mofturi, care stiu cum sa se comporte in preajma unei fete... mie de exemplu nu-mi plac pustanii. Voua ce tipuri de barbati nu va plac? rolling on the floor))) Jesus Christ.

| marsy a răspuns:

Apreciez foarte mult. bunataea. seriozitatea. Acest lucru ma atrage din prima. pn k mai rar asa baieti intilnesti! happy

| Betty18 a răspuns:

Chipul(asta daca vad un baiat -prima oara) apoi caracterul

succes

| sHock a răspuns:

Eu una nu suport un baiat mincinos si plin de el...
Deci apreciez sinceritatea, respectul.
Ador sa ma resfetze day dreaming.
Sa fie mai indulgent si mai intelegator s. a. m. d
Intelegi tu:*

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Parerea mea proprie si personalabig grin:sa fie inteligent, sa aiba sufletul bun, sa nu fie rautacios, sa stie cand sa vorbeasca dar cel mai mult sa stie cand sa taca, sa fie sincer, ce mai...sa imi puna capac:X.De apreciat ar fi sa ma iubeasca si sa isi doreasca sa imbatraneasca alaturi de mine.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Deci, ce apreciez eu: sa fie sincer, cuminte (adica cuminte; sa umble doar cu 1, nu cu 10 odata). Si pana la urma nu e totul sa fie frumos pe exterior.

| Morphix explică:

Adica iti place sa fii condusa sa inteleghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintea, inteligenta, trebuie sa sclipeasca sa ia foc, sa fie cu un pas inaintea mea tot timpul daca vrea sa il plac.