| Poco a întrebat:

Fetelor ce ati zice de un cercel in ureche la baieti?(unu micut)

Răspuns Câştigător
| tweety96 a răspuns:

Eu zic ca e dragut, daca e intr-adevar micut. Desi uneori arata cat de rebel e acel baiatwinking

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Niciodată nu mi-au plăcut băieţii cu cercei.
Dau impresia că vor să iasă în evidenţă şi nu au cu ce, iar atunci îşi ingauresc urechile.
E prea golănesc!

| MrsDraguttza a răspuns:

Mie imi place intr-un fel
Da o senzatia asa de... " dragut "
Adica rebelitate ( scuze tweety)

| DaniAdrian a răspuns:

Nu mi-au placut niciodata cerceii la baieti mai degraba ti-ai pune in limba un pierce.

| eusuntdana a răspuns:

Pai daca vrei sa ti pui si iti place pune ti ce conteaza parerea altora