| Ralucutza15 a întrebat:

Fetelor,ce baieti va plac?
Baietilor, ce fel de fete va plac? :3
Dau Fundita celui mai frumos raspuns. happy

9 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Jude Quinn era un "tip" interesant.
La fel este si Andrew VanWyngarden.
Daca stii cine's astia 2, probabil iti dai seama cam ce preferinte am.Nu ca ti-ar pasa.

| Iubibilăă a răspuns:

Pai mie imi plac baietii care nu au gura mare si sunt politicosi, prietenosi, iubitori.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| FastAndFurious a răspuns:

Frumoase, inteligente, cu umor, cu personalitate, educate, simple si complexe in acelasi timp, feminine si cu un standard al valorilor.

| DavidTTwowTT a răspuns:

big grinPoi, o fata trebuie sa stie cum sa se comporte, sa fie eleganta si iubitoare.
Dupa mine, fara femei barbatii ar fi niste planete fara sateliti naturali, din H2O ar deveni doar H big grin. Femeile au un rol foarte important asupra vietii noastre. Odata se spunea ca femeile ar fi fost, dea lungul timpului puterea(din spatele tronului) care au controlat lumea.
Mie, imi plac fetele roscate cu ochii caprui si fetele blonde cu ochii albastrii laughing Am o slabiciune pentru genu' asta de femeie laughing.
Pentru mine o femeie trebuie sa fie independenta.
Sa asculte muzica buna, sa stie sa se imbrace frumos ( frumos nu inseamna cu pantaloni scurti pana la... cu ditamai decolteul si alte dracii. frumos inseamna elegant) e greu de crezut ca mai sunt fete de genu ' asta. laughing

Sper ca ti'a placut raspunsul laughing Bafta!

| Ralucutza15 explică (pentru DavidTTwowTT):

Imi place cum gandesti, bravoo! laughing

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Ralucutza15):

laughing Merci >big grin

| Ade44 a răspuns:

Iubesc pletosii :3, sunt asa adorabili.Btw nu cei cu parul pana la umeri, cred ca stii la care ma refer puppy dog eyes.

| Ralucutza15 explică (pentru Ade44):

Daa stiu la care te referi puppy dog eyes