| Mirceadumb a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti despre un baiat care este mai direct? adica va spune in fata ca ii place de voie si va invita la o cafea in oras? Cum ati prefera sa va abordeze un baiat? cum v-ar placea sa va ceara numarul de telefon?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac băieții sinceri as vrea ca toți băieții sa fie așa, adică sa spună ceea ce gândesc, dupa mine este foarte bine, atata timp cât nu depășesc limita bunului simt și nu jignesc.

| unicorn21 a răspuns:

Depinde de fată și de băiat. Eu una prefer un băiat direct și sigur pe el și ce îi place. Când vine vorba de abrodare ar trebui să fie discretă, nu în văzul tuturor iar cererea numărului la fel