| ralu2306 a întrebat:

Fetelor ce v-ar place mai mult? sa aveti un iubit plin de bani si sa nu va iubeasca sau unul mai cu putini bani si sa a iubesca?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

In nici un caz nu as vrea un iubit plin de bani care sa u ma iubeaska, adica, daca ar fi si putin mai bogat si am avea si o relatie stabila, eu sincer nu as profita de el. Dar, totusi, big grin as big grin vrea un prieten care sa stea OK cu banii, sa nu fie nici sarac nici bogat si sa ma accepte asa cum sunt!
Pupik! :S

3 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

La cei aproape 15 ani ai mei nu conteaza banii, deci aleg varianta a doua.

| axeman19 a răspuns:

Iti zic eu fetele agata numa la banii laughing

| JadeCH a răspuns:

Daca nu are bani atunci cu ce isi intretine femeia de langa el? Ca sa isi mentina frumusetea terebe sa aiba bani.